Hakkımızda

1987 yılında Bursa’da kurulan Turboteknik Soğutma, 300 m2 kapalı üretim alanında çeşitli endüstri dallarının ihtiyaç duyduğu soğutma sistemlerinin tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Turboteknik, standart ürünler yanında müşterilerinin isteği doğrultusunda özel üretim chiller soğutucular ve ekipmanları da tasarlayıp üretebilmektedir.

Turboteknik Soğutma olarak tasarım ve üretimin her alanında üst düzey malzeme ve işçilik kalitesiyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla sunmak temel ilkemizdir.

Geniş bir yelpazede bulunan ürünlerimiz ve hizmetlerimiz endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılmaktadır.

Turbo Teknik Soğutma

Teknik Servis Politikamız

İmalatını yapmakta olduğumuz cihazlar imalat hatalarına karşı 1 sene garanti kapsamındadır. Elektrik şebekesi kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Ürünlerimiz

Chiller Su Soğutucular:Plastik enjeksiyon kalıp ve yağlarının, router tezgahlarının motorlarının, robot punto kaynak makinelerinin çene ve trafolarının ve gaz altı kaynak makinelerinin torchunun gibi endüstriyel soğutma uygulamalarında kullanılır.

CNC Tel Erezyon Soğutucular: CNC tel erezyon makinelerinin soğutma sıvısının soğutulması amacıyla kullanılır.

Chiller Gıda Soğutucular: Paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmiş chiller soğutucularımız Gıda endüstrisinin ihtiyaç duyduğu hijyenik soğuk su ihtiyacını karşılamaktadır.

CNC Yağ Soğutucular: Hidrolik pres yağlarının ve CNC tezgahlarının spindle motor bölümünün soğutulması amacıyla kullanılır.

Hizmetlerimiz

Soğuk Oda Evaporatörleri: İstenen kapasitede ve ölçülerde projelendirilir.

Vitrin ve Market Reyon Soğutucuları: Müşterinin isteği doğrultusunda özel üretim yapılır.

Lazer Makineleri için Gaz Tesisatı: Lazer saç&metal işleme makinelerinin oksijen ve azot gazları için tesisatlar yapılır.

Gaz Altı Kaynak Makineleri Gaz Tesisatı: Gaz altı makinelerinin argon ve karbondioksit gaz tesisatları yapılır.

Chiller Soğutma Tamir ve Bakım: Farklı marka ve model chiller su ve yağ soğutucu cihazların tamir ve bakım hizmetleri verilir.

Test ve Kalibrasyon Amaçlı Soğutma Cihazları: Endüstride kullanılan test ve kalibrasyon amaçlı cihazların soğutulması için müşteri isteklerine göre tasarımı ve üretimi yapılan ürünler.

Belgelerimizi görmek için tıklayın